Kalendarze 2019

Kalendarze firmowe to świetna wizytówka każdej firmy

W naszej ofercie posiadamy trzy rodzaje kalendarzy o różnym kształcie i rozmiarach. Każda firma nie zależnie od wielkości i zakresu działania może w szybki sposób dobrać rodzaj kalendarza do swoich potrzeb. 

Zobacz projekty kaledarzy

KALENDARZ ŚCIENNY (A2 - 594x420 mm) 

Kalendarz ścienny listwowany to bardzo popularna forma całorocznej reklamy. Praktyczny i często spotykany w każdym biurze. Propozycja indywidualnego druku już od 100 sztuk umożliwia zamówienie kalendarzy nawet przez małą firmę.Zastosowany tutaj papier kredowy  błysk 170 g dodatkowo pokrytu folią wzmacniającą błyszczącą często stosowany jest do produktów, w których wymagana jest wysoka jakość materiału i odwzorowanie kolorystyczne (np. prospekty, broszury czy foldery firmowe).Kalendarz ścienny jest listwowany standardowo listwami na dole i u góry kalendarza. Listwowanie wykonujemy po krótszym boku. W górnej listwie znajduje się praktyczna zawieszka umożliwiająca zawieszenie kalendarza.

CENY (netto) - PROJEKT I DOSTAWA W CENIE

100 szt. - 519 zł         200 szt. - 699 zł       300 szt. - 899 zł

KALENDARZ JEDNODZIELNY (420 x 310 mm)

Kalendarze jednodzielne z pełnokolorowym zadrukiem główki i plecków, które w tych kalendarzach stanowią całość. Do główki / plecków przyklejane jest praktyczne, 12-kartkowe kalendarium. Tańsza i mniejsza alternatywa dla pełnowymiarowych kalendarzy trójdzielnych. Indywidualny projekt  kalendarza pozwala na skuteczną, całoroczną reklamę.Główka / plecki kalendarza drukowane są w pełnym kolorze, co pozwala na dowolne opracowanie graficzne, umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Podłoże użyte do zadruku to specjalny karton Alaska o gramaturze 250g, gwarantujący bardzo dobrą jakość kolorów. Zastosowana dodatkowo folia błysk wyraźnie ożywia kolor, a przy tym zwiększa trwałość kalendarza. W górnej części główki znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.

CENY (netto) - PROJEKT I DOSTAWA W CENIE

50 szt. - 499 zł       100 szt. - 599 zł      200 szt. - 1109 zł

KALENDARZ TRÓJDZIELNY

Kalendarz trójdzielny z indywidualnym projektem w pełnym kolorze to idealna forma reklamy dla każdego Twojego klienta. Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.Ten rodzaj kalendarza to klasyczny kalendarz z główką, na której można umieścić indywidualny projekt oraz 3 oddzielnymi kalendariami.Główka kalendarza zadrukowana w pełnym kolorze jest dostępna w dwóch wersjach: płaskiej i wypukłej (kaszerowanej).Do główki doklejane są plecki w neutralnym szarym kolorze. Na pleckach standardowo  umieszczone są 3 kalendaria - na obecny miesiąc, jak również poprzedni i następny, w kolorystyce czerwono - czarnej. Istnieje jednak możliwość personalizacji kalendariów - umieszczenia na nich dowolnego wzoru. Pod kalendariami gratis dokładamy doklejkę reklamową (Plus), która jest dobrym miejscem do umieszczenia dodatkowej reklamy. Do kalendarzy dołączamy przydatne czerwone okienka do wskazywania aktualnej daty.

CENY (netto) - PROJEKT I DOSTAWA GRATIS

10 szt. - 289 zł       25 szt. - 449 zł
50 szt. - 639 zł      100 szt. - 989 zł

Do wyboru kalendarze 820 mm wysokości z pełnym nadrukiem i kolorem pod i w koło kalendariów oraz drukowaną grafiką na dole kalendarza. Główka płaska lub koszerowana. Zapytaj o cenę.  tel. 796 538 902