Karolina Romanik, Izabela Kulisza

Karolina Romanik, Izabela Kulisza

37-560 Pruchnik, Hawłowice 152

723 962 550

radosctworzenia.kr@gmail.com

Charakterystyka wykonywanych prac: 
Prezentowane prace to przede wszystkim ręcznie wykonane metodą scrapbookingu kartki okolicznościowe, exploding box, czekoladowniki, zakładki do książek, małe formy albumowe a także inne drobne prace doskonałe na upominki. Do ich wykonania użyto głównie papieru, ale także koronek i sztucznych kwiatów. Oferujemy także rysunki w formacie A4 w anty-ramach oraz obrazy akrylowe malowane na płótnie. Obrazy zostały polakierowane i nie posiadają ramy.  

Kilka słów o nas:
Izabela Kulisza - Jestem osobą wrażliwą na piękno, kocham ludzi i kocham świat. Moją pasją jest malarstwo, w którym próbuję wyrazić się artystycznie. W malowanych przeze mnie (amatorsko) obrazach staram się zamknąć to co piękne i ulotne.  Karolina Romanik- Choć z wykształcenia i zawodu jestem nauczycielem, moją prawdziwą pasją jest tworzenia dzieł handmade. Posiadam zacięcie artystyczne, wyrobioną wyobraźnię i kreatywność do tego mam zdolności manualne co w połączeniu daje unikatowe dzieła. 


Zobacz linki: https://www.facebook.com/radosctworzenia.kr/?view_public_for=102288711440702 https://www.youtube.com/channel/UCcYJvWIwkiUt5sjUgQGHS1w?view_as=subscriber

Powrót