Banery i siatki mesh

Banery na fornolicie lub siatce mesh

Produkt drukowany jest na białej tkaninie poliestrowej typu FRONTLIT 510g lub wzmacniany 300g, o wykończeniu matowym. Materiał dostosowany dla krótkookresowych reklam zewnętrznych. Bardzo wysoka odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Producentem materiału jest IKONOS - wiodący, europejski producent podłoży dla druku wielkoformatowego. 

Portfolio

Format własny 
Banery wykonujemy na określony przez klienta wymiar końcowy. Można wybrać dowolną wielkość co zapewnia dokładne dopasowanie banera do wielkości miejsca gdzie będzie umieszczony. 

Jednostronnie kolorowy - solwent (4+0 CMYK) 
Zadruk jednostronny. Wysokiej jakości odwzorowanie kolorystyczne w zakresie techniki druku solwentowego.

Oczkowanie standardowe co 50 cm lub wg zamówienia 
Produkt zostanie zaoczkowany na brzegach. Odstępy między oczkami mają ok. 50 cm. Oczka mają średnicę 2 cm (wewnątrz 1 cm) i wykonane są z ocynkowanej stali (kolor złoty), dzięki czemu długo nie ulegają procesowi rdzewienia. Standardowo  oczkowane są wszystkie boki banera, a oczka umieszczone są w odległości około 5-8 mm od brzegu.

Wykończenie, zawijanie banera
Brzegi banera zostaną zawinięte i sklejone, aby usztywnić baner na brzegach.

Projekt w cenie
W cenie banera wykonujemy projekt wg wskazań klienta.

Dostawana terenie Rzeszowa w cenie, poza terenem Rzeszowa 10 zł netto do 1,5 metra wysokości banera, powyżej cena ustalana zależenie od wielkości i ilości banerów.

CENA 35 ZŁ NETTO / M2