WIZYTÓWKI

Dane Twoje oraz Twojej firmy w prostej, eleganckej formie

Wizytówki są podstawowym składnikiem dobrego wizerunku nowoczesnej firmy. Ułatwiają zawieranie kontaktów zarówno osobistych, jak i biznesowych. To również nośnik najważniejszych informacji o Tobie lub Twojej firmie. Ciekawy projekt i wysoka jakość wykonania pozytywnie wpływają na pierwsze wrażenie wywarte na potencjalnym kontrahencie. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wachlarz różnych rodzajów wizytówek, różniących się podłożem, kolorystyką, uszlachetnieniem i wykończeniem - wszystko po to aby nadać im niepowtarzalny wygląd. Wizytówki w połączeniu z opcjami bigowania i przy zastosowaniu większych formatów można stosować jako bilety, karnety czy zaproszenia.

Premium błysk

  Produkty z serii Premium błysk drukowane są na kredowym, dwustronnie bielonym papierze o gramaturze 350 i dwustronnie powlekane wysokiej jakości błyszczącą folią.

500 sztuk - 120 zł
1000 sztuk - 150 zł
PROMOCJA

premium soft touch

Seria Premium Soft Touch to wizytówki drukowane na papierze kreda mat 350 gramów powlekane dwustronnie specjalna delikatną matową folią nadającą niezwykle elegancki efekt.

500 sztuk - 120 zł
1000 sztuk - 180 zł

ceny netto

projekt i dostawa w cenie