+48 796 538 902

MENU
OFERTA

GADŻETY REKLAMOWE

Kalendarze

W naszej ofercie posiadamy trzy rodzaje kalendarzy o różnym kształcie i rozmiarach. Każda firma nie zależnie od wielkości i zakresu działania może w szybki sposób dobrać rodzaj kalendarza do swoich potrzeb. 

KALENDARZ ŚCIENNY (A2 - 594x420 mm)

Kalendarz ścienny listwowany to bardzo popularna forma całorocznej reklamy. Praktyczny i często spotykany w każdym biurze. Propozycja indywidualnego druku już od 100 sztuk umożliwia zamówienie kalendarzy nawet przez małą firmę. Zastosowany tutaj papier kredowy  błysk 170 g dodatkowo pokryty folią wzmacniającą błyszczącą często stosowany jest do produktów, w których wymagana jest wysoka jakość materiału i odwzorowanie kolorystyczne (np. prospekty, broszury czy foldery firmowe).Kalendarz ścienny jest listwowany standardowo listwami na dole i u góry kalendarza. Listwowanie wykonujemy po krótszym boku. W górnej listwie znajduje się praktyczna zawieszka umożliwiająca zawieszenie kalendarza.

CENY (netto) - PROJEKT I DOSTAWA W CENIE

100 szt. – 519 zł
200 szt. – 699 zł
300 szt. – 899 zł

KALENDARZ JEDNODZIELNY (420 x 310 mm)

Kalendarze jednodzielne z pełnokolorowym zadrukiem główki i plecków, które w tych kalendarzach stanowią całość. Do główki / plecków przyklejane jest praktyczne, 12-kartkowe kalendarium. Tańsza i mniejsza alternatywa dla pełnowymiarowych kalendarzy trójdzielnych. Indywidualny projekt  kalendarza pozwala na skuteczną, całoroczną reklamę.Główka / plecki kalendarza drukowane są w pełnym kolorze, co pozwala na dowolne opracowanie graficzne, umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Podłoże użyte do zadruku to specjalny karton Alaska o gramaturze 250g, gwarantujący bardzo dobrą jakość kolorów. Zastosowana dodatkowo folia błysk wyraźnie ożywia kolor, a przy tym zwiększa trwałość kalendarza. W górnej części główki znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.

CENY (netto) - PROJEKT I DOSTAWA W CENIE

50 szt. – 499 zł
100 szt. – 599 zł
200 szt. – 1109 zł

 
 

KALENDARZ TRÓJDZIELNY

Kalendarz trójdzielny z indywidualnym projektem w pełnym kolorze to idealna forma reklamy dla każdego Twojego klienta. Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.Ten rodzaj kalendarza to klasyczny kalendarz z główką, na której można umieścić indywidualny projekt oraz 3 oddzielnymi kalendariami.Główka kalendarza zadrukowana w pełnym kolorze jest dostępna w dwóch wersjach: płaskiej i wypukłej (kaszerowanej).Do główki doklejane są plecki w neutralnym szarym kolorze. Na pleckach standardowo  umieszczone są 3 kalendaria – na obecny miesiąc, jak również poprzedni i następny, w kolorystyce czerwono – czarnej. Istnieje jednak możliwość personalizacji kalendariów – umieszczenia na nich dowolnego wzoru. Pod kalendariami gratis dokładamy doklejkę reklamową (Plus), która jest dobrym miejscem do umieszczenia dodatkowej reklamy. Do kalendarzy dołączamy przydatne czerwone okienka do wskazywania aktualnej daty.

CENY (netto) - PROJEKT I DOSTAWA W CENIE

10 szt. – 289 zł
25 szt. – 449 zł
50 szt. – 639 zł
100 szt. – 989 zł

 
 

Do wyboru kalendarze 820 mm wysokości z pełnym nadrukiem i kolorem pod i w koło kalendariów oraz drukowaną grafiką na dole kalendarza. Główka płaska lub koszerowana.

Długopisy firmowe

 LiderOnline przedstawia państwu najlepszy typ długopisu reklamowego z nadrukiem, jest to model metalowy. W produkcji stosujemy technologię grawerowania laserowego. Jest to produkt pełniący zarazem funkcję praktyczną, jak i skutecznie promujący markę, a także podnoszący prestiż firmy.

Długopis metalowy Cosmo

Długopis Cosmo zachwyca eleganckim wyglądem, niezwykle starannym i trwałym wykonaniem, wysoką jakością użytych materiałów, a także pieczołowicie dobranymi dodatkami i rozmaitością kolorów obudowy. Korpus modelu Cosmo w całości został wykonany z lekkiego metalu pokrytego delikatną, lakierowaną powłoką, co idealnie współgra ze srebrnymi, połyskującymi elementami.
Do wyboru 21 kolorów 

NOTESY FIRMOWE

Notes to prosty i funkcjonalny gadżet reklamowy, przydatny nie tylko w pracy biurowej. Obok podstawowego przeznaczenia jest również świetnym nośnikiem reklamy.  Ile razy zdarzyło Ci się podawać klientowi informację na kartce wyrwanej z notesu? Notes z indywidualnym nadrukiem reklamowym jest świetną okazją do promocji firmy. Większe notesy (w formacie A4) mogą być stosowane na konferencjach, szkoleniach, eventach.

PAPIER FIRMOWY

Papier Firmowy to ważny element graficznej identyfikacji firmy. Dokumenty firmowe lub faktury drukowane na jednolitym papierze z motywem firmowym pozytywnie wpływają na postrzeganie firmy wśród kontrahentów.

Format A4 o wymiarach 210 x 297 mm
– papier offsetowy o gramaturze 90g, o gładkiej powierzchni i większej bieli niż zwykły papier ksero. Pozwala na przygotowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów,     podnosząc firmowy wizerunek
– jednostronny zadruk w pełnym kolorze (4+0 full kolor CMYK). Bardzo wysoka jakość wydruku w technice offsetowej.
– PROJEKT I DOSTAWA W CENIE

smycze

smycze firmowe mimo swojej prostoty są doskonałym narzędziem marketingowym. Możesz umieścić na nich logo i slang twojej firmy, co umożliwi klientowi szybsze zapamiętanie marki oraz sprawdzi się jako praktyczny gadżet dla pracowników. 

Smycze dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Dopasowane do potrzeb klienta. 
PROJEKT I DOSTAWA W CENIE.

KUBKI FIRMOWE

kubki firmowe to nie tylko przydatny gadżet dla pracowników firmy, ale również znakomite nadrzędzie marketingowe przydatne w promocji marki. Kubek jest świetnym upominkiem, który podniesie zainteresowanie Twoją firmą i przyniesie miłe skojarzenia.

Na kubkach może znajdować się logo, slang i wybrana grafika klienta.
PROJEKT I DOSTAWA W CENIE.