+48 796 538 902

MENU
OFERTA

WIZYTÓWKI

Dane Twoje oraz Twojej firmy w prostej, eleganckej formie

Wizytówki są podstawowym składnikiem dobrego wizerunku nowoczesnej firmy. Ułatwiają zawieranie kontaktów zarówno osobistych, jak i biznesowych. To również nośnik najważniejszych informacji o Tobie lub Twojej firmie. Ciekawy projekt i wysoka jakość wykonania pozytywnie wpływają na pierwsze wrażenie wywarte na potencjalnym kontrahencie. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wachlarz różnych rodzajów wizytówek, różniących się podłożem, kolorystyką, uszlachetnieniem i wykończeniem – wszystko po to aby nadać im niepowtarzalny wygląd. Wizytówki w połączeniu z opcjami bigowania i przy zastosowaniu większych formatów można stosować jako bilety, karnety czy zaproszenia.

PREMIUM BŁYSK

Produkty z serii Premium błysk drukowane są na kredowym, dwustronnie bielonym papierze o gramaturze 350 i dwustronnie powlekane wysokiej jakości błyszczącą folią.

500 sztuk - 130 zł*

1000 sztuk - 160 zł*

PROMOCJA

PREMIUM SOFT TOUCH

Seria Premium Soft Touch to wizytówki drukowane na papierze kreda mat 350 gramów powlekane dwustronnie specjalna delikatną matową folią nadającą niezwykle elegancki efekt.

500 sztuk - 150 zł*

1000 sztuk - 200 zł*

*Cenny netto